Strategjia e pazakontë e Australisë për të rritur turizmin vendas

Written by on 04/03/2021

Linja ajore “Qantas” në Australi ka ndërmarrë një nismë të re, në përpjekje për të rritur turizmin vendas. Bëhet fjalë për fluturimet ditore, ku pasagjerët nuk e dinë destinacionin e tyre. Avionët ngrihen dhe ulen në të njëjtin aeroport brenda ditës me çmime që fillojnë nga 737 dollarë.

17 Ways Qantas Is Going to Make a 17-hour Flight Comfortable for Passengers  | Travel + Leisure

Sipas parashikimeve, kufijtë e Australisë nuk do të hapen për turistët ndërkombëtarë deri në vitin 2022./radiotravel.al 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist