Spotify prezanton versionin Free

Written by on 26/04/2018

Spotify prezanton versionin Free

Kompania Spotify prezantoi versionin e ri te aplikacionit te saj per sistemin operativ iOS dhe Android per perdoruesit qe nuk jane te abonuar. Risia kryesore e Spotify Free eshte mundesia te degjoni kenge on-demand te perfshira ne lista muzikore te personalizuara. Versioni i meparshem pa pagese shmangte regjistrimin e abonimit tek Spotify Premium por perdoruesit duhej te “suportonin” degjimin e kengeve ne menyre te rastesishme perveçse edhe reklamave. Versioni i ri pa pagese, i prezantuar ne nje event te organizuar ne Nju Jork, ofron nje pervoje me te mire perdorimi dhe nje liri me te madhe zgjedhje. Tek Home, tani shfaqen te gjithe kenget e degjuara ne pjesen e siperme dhe nje playlist qe ju keshillohet ne pjesen e poshtme. Ne total jane 15 playlist-a.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist