Specialistë nga e gjithë bota, mbërrijnë në Shqipëri!

Written by on 27/11/2019

Një grup specialistësh izraelitë kanë mbërritur në aeroportin e Rinasit. Ata do t’iu vijnë në ndihmë ekipeve të shpëtimit në Shqipëri. Ndërkohë më herët, mbi 200 specialistë të kërkim-shpëtimit, dhe emergjencave civile nga Bashkimi Europian, Greqia,Turqia,Franca,Italia, Kroacia,Rumania,Zvicra,Shtetet e Bashkuara të Amerikës,Mali i Zi, Maqedonia e Veriut,Kosova dhe Serbia kanë mbërritur orë pas ore në Shqipëri për të asistuar ekipet shqiptare.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist