Spanja sinjalizon nisjen e sezonit turistik

Written by on 16/03/2021

“Eurowings” pjesë e “Lufthansa” Group, ka shtuar 300 fluturime të tjera drejt ishujve spanjollë për shkak të rritjes së kërkesës.

Moti i mirë dhe hapja e plazheve ka sinjalizuar fillimin e sezonit turistik në Valencia.

Lufthansa Reveals Major Shake-up of Eurowings | Air Transport News:  Aviation International News

Pavarësisht kësaj, testi negativ ndaj Covid-19, vazhdon të jetë një kusht i domosdoshëm për pushuesit./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background