Spanja pezullon fluturimet për herë të gjashtë!

Written by on 10/03/2021

Shtetasit nga Britania, Brazili dhe Afrika e Jugut do të vijojnë të jenë të ndaluar të udhëtojnë në Spanjë.  Kjo e fundit ka vendosur të zgjasë për herë të gjashtë bllokimin si një mënyrë për të frenuar përhapjen e varianteve të reja të koronavirusit.

Spain challenged with returning tourists amid COVID-19 lockdown –  EURACTIV.com

Aktualisht vetëm shtetasit spanjollë dhe banorët e Andorës lejohen të fluturojnë drejt Spanjës./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *



Current track

Title

Artist