Spanja dhe Greqia kryesojne rezervimet per kete sezon veror!

Written by on 24/04/2018

Spanja dhe Greqia kryesojne rezervimet per kete sezon veror!

 

Spanja dhe Greqia duket se jane destinacionet qe do te mbizoterojne ne zgjedhjet e turisteve per kete vit. Nje raport i fundit i Thomas Cook tregon se ne Europe rezervimet me te shumta early booking kane shkuar per keto dy vende per shkak te bukurive natyrore , sherbimit por edhe per faktorin kryesor sigurine. Muajt e fundit sipas operatorit te famshem europian tendenca po shkon me shume drejt Greqise edhe per shkak te cmimeve me te leverdisshme sesa Spanja. Pritet qe ne Spanje kete vit te udhetojne me shume se 70 milione turiste ndersa ne Greqi 30 milione.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist