Sot temperaturat pritet të kalojnë 41 gradë !

Written by on 28/07/2021

Kjo e mërkurë pritet të jetë dita më e nxehtë e javës. Temperaturat e ajrit janë rritur ndjeshëm në mëngjes ndërsa pasdite termomenti pritet të shënojë deri në 42°C.

Ministria e Mbrojtjes dhe Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile janë në gatishmëri për menaxhimin e çdo situate emergjente që mund të përballemi gjatë këtyre ditëve të nxehta./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist