Smartphone-t me te mire te ketij viti!

Written by on 05/11/2018

ZDNet  ka publikuar listem me smartphonet me te mire te vitit 2018. Lista ka te pakten tre modele qe shiten per me shume se 1000 dollare. Per fat te mire, çmimi i larte nuk do te thote patjeter qe jane telefonat me te mire.Ka disa telefona qe shiten me me pak se 1000 dollare, dhe qe jane mjaft te mire. Ne vend te pare te listes si smartphone me i mire renditet Iphone XS Max ndjekur nga Google Pixel 3XL, Huawei P20 Pro, Sony Xperia XZ3, Galaxy S9 dhe S9 Plus si dhe One Plus 6.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist