“Sit Next to Me” – Foster the People

Written by on 31/03/2018

Sit Next to Me– Foster the People

“Sit Next to Me” është kënga më e re e grupit amerikan te indie pop, Foster the People. Kënga është pjesë e  albumit të tretë në studio Sacred Hearts Club,  i cili ëshët publikuar në fillim të 2018 në bashkëpunim me   Columbia Records . Videoja zyrtare  përmban 100 postime nga influencuesit e Instagram  dhe gjithashtu përfshin pastime te fansave te Foster the People në të gjithë botën. “Ishte kënaqësi të luaja me premisën e një videoje muzikore që rrëmben ushqimin tuaj shoqëror”, tha regjisori I videos  Fourclops. “Instagram është një destinacion i madh për konsumimin e mediave këto ditë, dhe ai krijoi një ambient të mrekullueshëm për videon tonë.– kane deklaruar pjestaret e grupit.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist