Singapori nder destinacionet me te mira per pushimet e shkurtra kulturore!

Written by on 15/06/2018

Me 35 milione pasagjere qe mberrijne ne aeroportin e vendit cdo vit, Singapori renditet nder destinacionet me te mira city break. Nje titull qe autoritetet e turizmit vendas kane vendosur ta ndryshojne kete vit per te shtuar dicka me shume ne eksperiencen e turisteve qe shkojne per te vizituar Singaporin. Mes projekteve te strategjise se re te turizmit ne vend ben pjese edhe ai per te njohur turistet me pikat me te pak te famshme te qytetit. Ushqimi, moda, sporti dhe argetimi do te jene elementet e rinje qe do te promovohen ne Singapor kete vit per te terhequr turistet.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Continue reading

Current track

Title

Artist