Si mund te fitosh nje vizite ne Muzeun e Luvrit ne Paris?

Written by on 05/04/2019

Muzeu iLuvrit ne bashkepunim me Airbnb kane vendosur te japin nje cmim per personin qe do te jape argumentin me bindes rreth pyetjes – Pse do te jesh mik i Mona Lizes? Gara do te jete e hapur deri ne oren 23.59 te dates 12 prill dhe fituesi do te kete mundesi te kaloje nje mbremje ne ambjentet e Muzeut te Luvrit ne nje turne privat shoqeruar me aperitiv dhe darke mes kryeveprave si Mona Lisa dhe The Venus de Milo. Pas darkes, fituesi do te kete mundesi gjithashtu te vizitoje dhomat luksoze te Napoleonit e te akomodohen ne dhomen e gjumit qe ndodhet ne mini piramiden poshte piramides se famshme te Luvrit.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist