Si do të ndryshojë Parku Rinia!

Written by on 06/06/2019

 

 

Parku Rinia, do t’i nenshtrohet nje restaurimi dhe do te kthehet një nga vendet më tërheqëse në Tiranë. Kryetari I Bashkise se Tiranes,  Erion Veliaj, ka theksuar sot se Parku Rinia do të kthehet gjithashtu në një park të jashtëzakonshëm. Sipas kryebashkiakut ne kete Park do te ndertohet një kënd lojërash, do të ketë një minihapësirë argetimi per njerezit, dhe miniamfiteatër që të mund  te zhvillohen shume shfaqje kulturore. miniamfiteatër.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist