Shtëpitë më të mëdha në botë mbi ujë, tanimë të hapura për të gjithë!

Written by on 26/08/2021

Luksi është sinonimi i hoteleve në Maldive, por Soneva Fushi sapo ka rritur nivelin akoma edhe më shumë. Resorti hapi ato që pretendon se janë vilat më të mëdha në botë me një dhe dy dhoma gjumi në 25 Shtator. Vila me një dhomë gjumi janë 6,286 metra katrorë, ndërsa ato me dy dhoma gjumi janë 9,224 metra katrorë.

Ky është një lajm i mirë për njerëzit që janë të dëshpëruar të udhëtojnë tani pasi Maldivet janë të hapura për turistë nga çdo vend, me kusht që ata të qëndrojnë në një ishull gjatë gjithë kohës së qëndrimit të tyre. Në këtë vend. ka shumë restorante,një klub për fëmijë, fusha tenisi, një qendër zhytje, mjaftueshëm gjëra për t’ju mbajtur të zënë pa pasur nevojë të shkoni diku tjetër.

Radio Travel.al


Current track

Title

Artist

Background