Shqiptaret njerezit me pozitive ne Ballkan

Written by on 25/06/2018

Shqiptaret njerezit me pozitive ne Ballkan

 

Yogi Shivakhanda, mesuesi idian i yogas, i pranishem ne studion e Travel Club, foli per disiplinen e Yogas dhe per udhetimet e tij shpirterore ne te cilat ftoi t’i bashkohet kushdo qe dashuron kete disipline.

Z.Yogi Shivakhanda ka drejtuar nje prej venteve te fundjaves ne kryeqytet, dhe u shpreh se ka mbetur i impresionuar nga energjia e banoreve te Tiranes!

 

“Shqiptaret jane njerez me zemer te madhe, jane shume pozitive dhe te gatshem per te te ndihmuar per cdo gje. Kam udhetuar ne shume vende te botes, perfshire dhe Ballkanin, por shqiptaret jane njerezit me pozitive”- u shpreh Yogi Shivakhanda.

Kjo ishte hera e katert qe ai vinte ne Shqiperi dhe u shpreh se shume shpejt do te vije vetem per te pushuar ne bregdetin e mrekullueshem shqiptar.

 

intervista Video


 

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist