Shqiperia promovohet ne Koren e Jugut

Written by on 10/09/2018

 

Pike kulmore e konsideron Shqiperine koreano-jugorja travie.com, nje nga faqet me te njohura aziatike ne bote per udhetimet turistike. Sipas gazetareve nga Korea e Jugut te cilet ishin kohet e fundit ne vendin tone, periudha  me e mire per te udhetuar ne Shqiperi eshte nga muaji prill deri ne maj dhe nga muaji shtator deri ne tetor. Destinacionet me te mira shqiptare qe keshillohet per turistet koreanojugore listohen Tirana, Durresi dhe Berati.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist