Shqiperia, nje destinacion terheqes per turistet femra!

Written by on 18/12/2018

Shqiperia eshte renditur e 18-ta ne listen e 21 vendeve qe revista The Travel Women  rekomandon per 2019! Shqiperia gezon disa nga pamjet, rrenojat antike dhe plazhet me te mira, por eshte ende nje nga destinacionet sekrete me te bukura ne Evrope.  Artikulli jep 11 arsye pse turistet duhet te vizitojne vendin tone si natyra cmimet dhe kultura duke e kthyer edhe ne nje atraksion vecanerisht edhe per turistet femra.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist