Shqiperia mes destinacioneve me te mira per muajin shtator!

Written by on 04/09/2018

 

Faqja italiane ne internet “Easy Viaggio” qe i dedikohet udhetimeve rendit Shqiperine ne pese destinacionet me te mira per pushime ne shtator duke e barazuar me ishujt Kanarie, Siciline, Greqine dhe Egjiptin. Nga Shqiperia si atraksioni me interesant vecohet brgdeti i pashembullt. Klima e pershtatshme dhe cmimet shume te mira e bejne Shqiperine ne shtator nje zgjedhje “must”. Plazhet e Dhermiut, Drimadhesit, Palases dhe Gjipese jane renditur si me te mirat ne vend. Ndersa Saranda sugjerohet per jeten e nates.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *



Current track

Title

Artist