Shqiperia mes destinacioneve me te lira ne Europe per momentin!

Written by on 09/07/2018

Shqiperia mes destinacioneve me te lira ne Europe per momentin!

 

Vouchercloud, aplikacioni europian me popullor i blerjeve online, ka listuar vendet me te shtrenjtadhe me te lira te Europes per sa i perket çmimit per nate qendrimi bazuar mbi te dhenat e AIRBNB. Vendet e Ballkanit jane nder alternativat me te lira te pushimit ne Europe. Me e lira ne Europe eshte Maqedonia, e dyta renditet Shqiperia, ndjekur nga Kosova dhe Serbia. Vendet nordike jane vendet me te shtrenjta te Europes. Islanda qendron ne krye te klasifikimit ndjekur nga Suedia, Norvegjia dhe Danimarka . Lisbona, Amsterdami, Roma dhe Londra jane disa nga kryeqytetet me te shtrenja nderkohe Qipro, Suedia dhe Danimarka, jane disa nga vendet ku te udhetuarit ne grup kushton shume me lire se sa ne çift.

Shqiperia

Shqiperia


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist