Shqiperia mes 5 destinacioneve me te mira te kesaj vere

Written by on 23/04/2018

Shqiperia mes 5 destinacioneve me te mira te kesaj vere

 

Shqiperia renditet nje prej 5 destinacioneve me te mira te kesaj vere per pushime. Studimi I fundit i bere nga rrjeti prestigjoz turistik LeitimObserver ka renditur vendin tone per shkak te natyres se mrekullueshme ne mesin e vendeve me te mira qe turistet mund te vizitojne kete vere. Ne studim Shqiperia renditet krahas destinacioneve si Mali i Zi, Rumania, Kroacia dhe Maroku.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist