Shqiperia, destinacioni i kesaj vere per italianet.

Written by on 26/03/2018

Shqiperia, destinacioni i kesaj vere per italianet.

Nje horizont i plazheve te bardha dhe shkembore, kilometra bregdeti te paprekura, pavaresisht turizmit qe po lulezon dhe gjire qe shfaqen papritur, si diamante te vertete qe kerkojne vetem admirim. Jane keto fjalet qe nisin artikullin me te fundit promovues per Shqiperine nga, gazeta italiane “Il Messaggero”. E perditshmja teper e njohur italiane e keshillon vendin tone si idealin per pushimet e kesaj vere duke vene ne qender te vemendjes plazhet e jugut te vendit me ujin e kristalte dhe natyres befasuese. Disa prej plazheve qe jane bere pjese e artikullit jane Jali, Himara, Livadhi, Porto Palermo, Borshi, Ksamili, Palasa dhe Plazhi i Karaburunit.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist