Shqiperia, destinacion ideal per kete muaj sipas Culture Trip

Written by on 11/09/2018

 

Shqiperia renditet nga Culture Trip si nje destinacion ideal per tu vizituar kete periudhe. Me sezonin qe po vjen drejt fundit, shtatori konsiderohet si muaji me i mire per te udhetuar, veçanerisht ne Europe, per sa i perket tureve kulturor. Culture Trip ka bere nje renditje per vendet qe jane me te mirat dhe me te lirat per tu vizituar kete periudhe. Shqiperia vleresohet per bukurite natyrore, qytetet kulturore dhe cmimet e leverdisshme. Pjese e listes se sugjeruar vec Shqiperise jane edhe Meksiko City, Sofja, Tunizia, Manila, Antalia dhe Havana.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist