Shqipëria asnjë kufizim për turistët që duan ta vizitojnë!

Written by on 05/06/2021

Shqipëria ka hequr kufizimet për të gjithë  shtetasit shqiptarë dhe të huaj që duan ta vizitojnë atë. Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme,ka bërë me dije se tashmë nuk ka më asnjë kufizim për ato që duan të vizitojnë vendin tonë.

Sipas ministrisë tashmë nuk do të kërkohet më as testi i Covid 19 apo ndonjë dokument tjetër i veçantë./radiotravel.al 

 

 

 


Current track

Title

Artist

Background