Showbizz 2019

Written by on 31/12/2018

Te rejat nga jeta e personazheve tona te preferuara ne kinematografi e muzike na terheqin gjithmone. Teksa lame pas nje vit plot me ngjarje te bujshme ne showbizz, nje 2019 plot me te tjera te tilla na pret. Nje prej ngjarjeve qe do te marre me shume vemendje do te jete ardhja ne jete e bebes tjeter te familjes mbreterore ne Angli, pikerisht femijes se princit Harry dhe Meghan Markle. Mbetemi serish e Angli po kesaj here kalojme ne muzike e te nje prej grupeve me legjendare te vajzave sic jane “Spice Girls” qe ne daljet e tyre te fundit publike ne rrjete sociale apo intervista kane zbuluar se ne 2019 do te mbajne nje tur sebashku. Meqe jemi tek turet muzikore me te shumpritura disa qe do te mund te shijohen gjate 2019 jane edhe turi i Maraya Carey, Backstreet Boys, Kiss, Cher dhe Rolling Stones. Nje prej artisteve qe do te kthehet fuqishem gjate 2019 do te jete edhe Demi Lovato. Nderkohe priten me kuriozitet zhvillimet mbi betejen e kujdestarise se femijeve midis Angelina Jolie dhe Bred Pitt si dhe nje dasem e mundshme mes Justin Bieber dhe Hailey Baldwin.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Continue reading

Current track

Title

Artist