Shitet ne ankand nje poster i rralle i Elvis Presleyt

Written by on 23/04/2018

Shitet ne ankand nje poster i rralle i Elvis Presleyt

Nje poster i rralle i Elvis Presleyt nga viti 1955 eshte shitur ne nje ankand ne Karolinen Jugore per 42.500 dollare. Njoftimin e beri  nje shtepi ankandi ne Teksas. Behet fjale per posterin me te cilin ishte paralajmeruar koncerti ne Rally me 19 maj te 1955-es, dhe çmimi i arritur eshte dy here me i larte se sa ishte parashikuar. Shtepia e ankandit deklaroi se bleresi dhe shitesi deshironin te mbeten anonim, nderkohe dihet vetem se klienti eshte nga Kalifornia.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist