Shebenik – Jabllanice, destinacion per te gjitha stinet!

Written by on 04/11/2018

Parku Kombetar “Shebenik-Jabllanice” mbetet nje destinacion turistik i jashtezakonshem per t’u frekuentuar ne kater stinet.Mbi 700 mije turiste, vendas dhe te huaj e kane vizituar kete vit Parkun Kombetar ne Qarkun e Elbasanit. Shifrat behen te ditura nga drejtori i ketij parku. Parku konsiderohet nje pasuri turistike e pakonkurueshme, qe pret vizitore te apasionuar pas aventures, natyres, tradites dhe historise.!


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist