SHBA planifikon rikthimin e udhëtimeve me Kanadanë dhe Meksikën

Written by on 11/06/2021

Shtëpia e Bardhë po punon së bashku me grupe ekspertësh për të arritur një marrëveshje dhe për të rifilluar udhëtimet midis SHBA-së, shteteve anëtare evropiane, Mbretërisë së Bashkuar, Kanadasë dhe Meksikës.

Gjithsesi vendimet në lidhje me udhëtimet që do të merren së shpejti, do të bazohen në rekomandimet e ekspertëve të shëndetit publik./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background