SHBA, Aeroporti qe ofron mini dhoma gjumi per udhetaret e lodhur!

Written by on 14/12/2018

Nje aeroport ne Amerike se shpejti do t’u ofroje udhetareve te lodhur mundesine per tu shplodhur ne rehati ne saje te nje salle me hapesira te posaçme fjetjeje. Sleepbox Nap Lounge eshte vendosur te hapet ne Aeroportin Nderkombetar te Washington Dulles ne janar, ku secila dhome ka WiFi, bluetooth, ndriçim ne baze te humorit dhe nje dyshek. Çmimet per sherbimin vijojne nga 25 dollare per nje ore deri ne 120 dollare per 12 ore. Nese nje udhetar deshiron te kerceje, te punoje ose te rimarre energjite, podet jane te sigurta, te izoluara ndaj zhurmes dhe me komoditete te shumta, sigurojne oaze te persosur te qetesise”. Perveç projektit per vendosjen e tyre ne aeroportin e Dulles, firma po punon gjithashtu me aeroportet e tjera nderkombetare dhe eshte vendosur te hape nje mikro-hotel anesor ne Boston vitin e ardhshem.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist