Serbia fillon testimin e pasaportës shëndetësore digjitale në prill!

Written by on 11/03/2021

Air Serbia po fillon një bashkëpunim me Shoqatën Ndërkombëtare të Transportit Ajror për të filluar testimin e IATA Travel Pass, një aplikacion celular që synon të ndihmojë linjat ajrore dhe pasagjerët të udhëtojnë përmes kufizimeve prej  COVID-19.  Aktualisht Serbia po fillon fazën e parë të testimit.

Air Serbia launching New York service today - KONGRES – Europe Events and Meetings Industry Magazine

Kjo do të përfshijë vetëm një itinerar të vetëm, nga Aeroporti “Nikola Tesla” i Beogradit deri në Aeroportin e Zyrihut. Kjo fazë e parë do të zgjasë disa javë dhe pasagjerët do të marrin pjesë përmes ftesave./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist