Selena Gomez ne lidhje me nje  tjeter Justin ?! 

Written by on 18/05/2018

Ditë më parë nisën spekulimet se Brad Pitt dhe Jennifer Aniston do të bashkëjetojnë madje ata kanë biseduar edhe për të patur një fëmijë së bashku.

E teksa ish-bashkëshortët ndezin zjarret e vjetra të dashurisë, Justin Theroux duket se ka nisur një romancë me mikeshën e Aniston, Selena Gomez.

Burime pranë aktorit kanë treguar për “Hollywood Life” se ai dhe Selena kanë vite që janë miq dhe gjithmonë kanë qenë një mbështetje e madhe për njëri-tjetrin sidomos pas ndarjeve të vështira. Megjithatë kohët e fundit duket se ndjejnë diçka më shumë.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist