Sarande, plazhet ende te mbushura ne shtator

Written by on 13/09/2018

 

Plazhet e Ksamilit ne Sarande edhe gjate shtatorit jane ende te mbushura me turiste vendas dhe te huaj, te cilet vijojne te pushojne ne plazhet e bukura shqiptare. Prefekti i qarkut Vlore, Flamur Mamaj deklaroi se hotelet e zones jane te rezervuara nga pushuesit vendas dhe te huaj qe  mbajne edhe numrin me te larte te rezervimeve. Kete vit numri i turisteve ne Ksamil do te rritet me 25% me shume se nje vit me pare.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist