“Santiago Bernabeu” drejt restaurimit, ja cfare parashikon projekti!

Written by on 21/11/2018

Reali i Madridit po përgatitet të rinovojë stadiumin Santiago Bernabeu me një investim faraonik. Plot 525 milionë Euro është parashikuar kostoja e impiantit që po konsiderohet një xhevahir dixhital, me një muze të ri, zona të mëdha argëtimi dhe një sistem teknologjik si asnjëherë më parë në stadiumet botërore, që përfshin edhe tualete elektronike. Tashmë Real Madrid shpreson të nisë punën për rinovimin e stadiumit që në muajt e parë të vitit 2019 për të aplikuar planin e biznesit që parashikon 323 milionë Euro fitime që në sezonin e parë. praktikisht kështu, galaktikët do të rikuperonin investimin në vetëm dy vjet.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist