Samsung zbulon telefonin qe mund te paloset!

Written by on 09/11/2018

Samsung ka zbuluar telefonin e shume pritur qe mund te paloset dhe i kerkoi programuesve te Android te fillojne me aplikacionet per pajisjen e re. Smartphoni kane madhesine e nje tableti, i cili mund te perthyhet lehtesisht dhe te behet ne madhesine e nje celulari. Kompania e teknologjise se Korese se Jugut ka nevoje te persose telefonin e palosshem per te shmangur renien e fitimit si dhe per te rifituar avantazh ndaj Apple. Prezantuar ne San Francisco, prototipi kishte nje ekran permasat e te cilit ishin diagonalisht 18.5cm. Palosur ne dysh, duket sikur i ngjante nje telefoni te trashe, por Samsung nuk i dha medias apo zhvilluesve nje shans per ta prekur apo pare pajisjen nga afer. Pajisja e re pritet te jete gati vitin e ardhshem.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist