Russia 2018: Me 15 Korrik, 1 fitues  ne Moske dhe 1 fitues ne Radio Travel!

Written by on 13/06/2018

Kampionati Boteror i futbollit “Rusi 2018” nis neser me 14 qershor me ndeshjen e pare mes Rusise dhe Arabise Saudite! Bashke me te edhe ne Radio Travel neser (14 qershor) ora 12:00  nis emisioni sportiv “Russia 2018”.
Drejtori i Programacionit ne Radio Travel, Adi Basho, ishte sot i ftuar ne Travel Club ku na dha me shume detaje rreth ketij emisioni qe do te jete i mbushur me informacinone mjaft interesante rreth futbollit e vendit organizativ por njekohesit dhe nje loje-konkurs me degjuesit e Radio Travel .
Sipas Z.Basho: Me 15 Korrik, 1 fitues do te jete ne Moske dhe 1 fitues ne Radio Travel!
Por si do te funksionoje!?

Mjafton qe cdo degjues te telefonoje ne 0694000102 nga ora 12’00-14’00 dhe te jape parashikimin e ndeshjes se dites ne Kampionatin Boteror Russia 2018.

Te gjitha parashikimet do te pasqyrohen  ne faqen e radios ne facebook dhe ne radiotravel.al. Telefonuesit, qe ka dhene me shume parashikime te sakta, do ti dhurohen 1 jave pushime FALAS ne Haydarpasha Palace me 5 yje ne Antalya.

Gjithashtu Z.Basho sqaroi se: Ata qe i bejne share ne profilin e tyre albumit me fotot e kampionatit, dhe marrin  sa me shume LIKE , fitojne 3 pike bonus qe do te llogariten ne fund te lojes!

 

Intervista e plote :Video

 


 


Current track

Title

Artist

Background