Rusia pergatitet per Boterorin!

Written by on 18/04/2018

Rusia pergatitet per Boterorin!

 

Rusia do te kthehet ne qender te turizmit gjate veres se ketij viti ne saje te Kupes se Botes ne futboll qe do te mbahet midis datave 14 qershor dhe 15 korrik. Moska dhe qytete te tjera pergatiten per nje fluks te turisteve nga e gjithe bota qe do te vizitojne Rusine me rastin e ketij kompeticioni. Autoritetet e hotelerise ne vend theksojne se hotelet tashme jane ne pergatitje e siper per te ofruar kushtet me te mira madje shume prej tyre po rrisin kategorine e yjeve ne saje te sherbimeve te reja qe do te ofrojne. Pritet qe Rusia te vizitohet nga me shume se 14 milione turiste ne vitin 2018.

 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist