russia 2018

“Russia 2018” eshte nje emision radiofonik ne Radio Travel ku degjuesit telefonojne cdo dite nga ora 12’00-14’00 ne nr 0694000102 per te dhene parashikimet e tyre per ndeshjet e kampionatit boteror.

Ne fund te kampionatit me date 15 Korrik, telefonuesi qe ka dhene me shume parashikime te sakta, fiton 1 jave pushime FALAS All Inclusive ne Haydarpasha Palace me 5 yje ne zonen e Alanyas ne Antalya

Pjesmarresi i cili ka marre me shume LIKE ne share-in e ketij postimi  ne profilin e tij ne Facebook perfiton 3 pike Bonus ne fund te gares te cilat mund te jene vendmtare per te dale fitues ne lojen tone.

6 Ndjekesit e vendit te pare do te perfitojne sigurimin e Jetes dhe Shendetit per 1 vit nga Kompania INSIG Jete 

Ketu me poshte ne rradhe jane shenuar te gjithe telefonuesit e lojes sone me te gjitha parashikimet qe ata kane dhene

Gjithashtu me poshte jane renditur edhe te gjitha emisionet audio te regjistruara dite pas dite.

Radio Travel fton te gjithe degjuesit e saj te behen pjese e lojes sone dhe Ju uron Fat.

https://youtu.be/BnHTXuGMDvw


FITUESIT DHE RENDITJA E PJESMARRESVE NE EMISIONIN RUSSIA 201820 NDJEKESIT ME TE AFERT


NDJEKESIT E RRADHES


LOJTARET ME ME PAK PARASHIKIME TE SAKTA


EMISIONET E REGJISTRUARACurrent track

Title

Artist

Background