Rriten kërkesat për fluturime drejt Kroacisë dhe Bullgarisë

Written by on 16/07/2021

Me Kroacinë dhe Bullgarinë që është shtuar në listën e gjelbër për udhëtarët në Mbretërinë e Bashkuar, operatori britanik Jet2  po shton mijëra vende në këto destinacione, për të përmbushur kërkesën e lartë. Sezoni i pushimeve verore po shënon rezervime të larta veçanërisht për në Dubrovnik dhe Split.

Nga ana tjetër linja Jet2 pohon se Turqia vazhdon të jetë ende në listën e kuqe dhe deri më 11 gusht kompania ka pezulluar çdo fluturim me të./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background