Roberto Cavalli me 5 hotele te reja ne Dubai

Written by on 03/10/2018

 

Shtrengohen gjithnje e me shume lidhjet mes markes Roberto Cavalli dhe Dubait ne fushen e hotelerise. Pas partneritetit per Damac Properties duket se Cavalli e ka marre seriozisht zgjerimin ne Emiratet e Bashkuara Arabe pasi do te inaguroje atje nje zinxhir hotelesh teresisht autentike qe do te quhen Aykon Hotels. 5 hotelet Aykon ne Dubai do te inagurohen gjate 10 viteve te ardhshme me nje dizajn interior te firmosur Cavalli, me dhoma e suita luksoze dhe sherbime nga me te ndryshmet per klientet.

 

 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist