Riviera shqiptare rremben serish vemendjen e blogeres se famshme te udhetimeve

Written by on 21/10/2018

Riviera shqiptare rremben serish vemendjen e blogeres se famshme te udhetimeve

Gazetarja e famshme e turizmit Francesca Masotti ne blogun e saj “Letters from Balcans” serish i ka dedikuar nje shkrim Shqiperise. Shqiperia ofron plazhe qiellore, uje kristal dhe keshtjella ne male. Nderkohe Riviera eshte vendi me interesant ne Shqiperi sipas gazetares. Dhermi, Drymadhe, Himare, Porto Palermo, Qeparo dhe Borsh kane qene disa prej destinacioneve qe jane permendur ne kete shkrim te fundit qe ftojne turistet te eksplorojne Shqiperine kete vit por edhe sezonin turistik 2019. Ne shkrimin e fundit ne blogun popullor te udhetimeve Masotti ka shperndare dhe 20 fotografi te mrekullueshme nga riviera e vendit.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist