Ritz Carlton se shpejti edhe nje marke krocerash!

Written by on 13/04/2018

Ritz Carlton se shpejti edhe nje marke krocerash! 

Rrjeti prestigjoz i hoteleve Ritz Carlton tenton te vendos marken edhe ne industrine e lundrimit. Brenda vitit 2020 ky rrjet do te prezantoje linjen e anijeve luksoze te lundrimit turistik nen emrin Ritz Carlton. Linja si fillim do te perbehet nga 3 super jahte, ku secili prej tyre do te mund te prese 298 pasagjere ne 149 suita, secila me tarraca private. Anijet do te ofrojne udhetime 1 javore turistike ne disa prej destinacioneve me te famshme si Mesdheu , Europa Veriore dhe Karaibet. Me prezantimin e ketij produkti te ri Mariott International do te behet aktori i vetem i sherbimeve per turistet qe operon edhe ne toke edhe ne det.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist