Rita Ora ne Tirane me 3 qershor!

Written by on 09/05/2018

Tirana do te prese me 3 qershor kengetaren me origjine shqiptare e njohur ne te gjithe boten, Rita Ora.Permes nje postimi ne Facebook, Rita Ora shkruan se ndihet e ngazellyer qe do te vije ne Tirane, qe sikurse e cileson ajo kryeqytetin shqiptar, eshte gjithnje ne ndryshim. “Mezi pres per te festuar me te gjithe gjithe ju ne sheshin “Skenderbej”- ka thene Rita Ora. Ky postim eshte edhe nje reklame e shkelqyer per Tiranen ne te gjithe boten, duke qene kartolina me e bukur ne kete prag sezoni turistik.Kengetarja me fame boterore rikthehet ne Shqiperi pas gjashte vjetesh, si dhe garanton se se do te argetoje me performance madheshtore fansat shqiptare ne Tirane me 3 qershor. 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist