Rita Ora dhe Ermal Meta Koncert ne Tirane

Written by on 02/05/2018

Kryetari i Bashkise se Tiranes, Z. Erjon Veliaj ka lajmeruar sot ne rrjetin tij social FB se dy prej emrave shqiptare me te njohur dhe te sukseshshem nderkombetarisht , Rita Ora dhe Ermal Meta do te kendojne Live ne Sheshin Skenderbej ne Tirane me daten 1 Qershor

Pas nje anketimi te hapur para pak ditesh, ndjekesit ne FB kane votuar me se shumti qe te jene pikerisht keta dy artiste me te kerkuarit per te qene Live ne Tirane

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist