Rita ,antare e jurise ne “XFactor “?

Written by on 13/05/2018

Rikthimi i Mel B në jurinë e “X Factor” është vënë në dyshim për shkak të problemeve familjare dhe këngëtarja Rita Ora është favorite për ta zëvendësuar anëtaren e “Spice Girls” në ulësen e gjyqtarëve.

Ylli me origjinë nga Kosova pritet të kthehet në pozicionin, të cilin e shijoi para tre vjetësh.

Kandidate tjera për anëtare në “X Factor” janë edhe Cheryl, Alesha Dixon, Kylie Minogue dhe Mariah Carey.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist