Rikthehet dimri në Francë!

Written by on 07/05/2019

 

 

Një pjesë e Rivierës franceze është pushtuar nga i ftohti dhe bora. Pas diellit të Pashkës, rrugët e Francës janë zbardhur nga bora dhe erërat e forta duket se e kanë kaluar shpejtësinë 130km/ në orë. Shërbimi meterologjik francez ka paralajmëruar edhe ata që udhëtojnnë me makina , për kushtet e rrezikshme. Parisi ka patur temperaturën e tij më të ftohtë të majit , në këto 22 vitet e fundit.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist