Rigjallërohet linja e njohur ajrore: Shton ndjeshëm destinacionet e reja!

Written by on 13/11/2020

“Qatar Airways” do të rinisë fluturimet dhe do të rrisë  shërbimet në disa destinacione në javët e ardhshme. Linja ajrore e Lindjes së Mesme do të fluturojë për në Algjeri dy herë në javë duke nisur nga sot 13 nëntori, ndjekur më tej nga Çikago me nëntë fluturime në javë. Më 14 nëntor, do të rifillojë një shërbim dy herë në javë për në Miami, ndërsa do të ketë gjithashtu edhe 14  fluturime në javë për në New York .


Current track

Title

Artist

Background