Qafte Shtama, destinacion i turizmit te aventures!

Written by on 14/09/2018

 

Bukurite natyrore te Parkut Kombetar te Qafe-Shtames po terheqin gjithnje e me shume vemendjen e turisteve te huaj.Ditet e fundit dhjetra turiste gjermane vizituan kete park, i cili ofron nje mozaik natyror dhe kulturor. Turistet gjermane te apasionuar pas çiklizmit kaluan disa ore aventure ne masivin pyjor te parkut, . Mes nje natyre te virgjer dhe te thyer, turiste vendas dhe te huaj e shohin kete park si destinacioni i duhur per ecje neper shtigje, çiklizem neper terrene te thyera dhe kamping.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist