Pushimet verore rrisin fluksin e trageteve në Portin e Durrësit

Written by on 07/08/2021

Këtë të shtunë pritet që të mbërrijnë 5 tragete në Portin e Durrësit nga linja e Barit dhe Ankonës. Këto tragete pritet të sjellin rreth 7.500 udhëtarë, ndërsa ky numër është më i ulët në daljet nga vendi ynë drejt brigjeve italiane.

Sipas të dhënave të bëra publike nga Autoriteti Portual Durrës, fundjava e parë e gushtit solli në vendin tonë 17.100 pasagjerë./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background