Punimet për Bajpasin e Vlorës, më 16 korrik dita e shumëpritur!

Written by on 09/07/2021

Më 16 korrik falë inagurimit të bajpasit do të jetë e mundur që qytetarët të shkojnë drejt Jugut pa kaluar në qytetin e Vlorës. Lajmin e ka bërë të ditur Ministria e Infrastrukturës Belinda Balluku e cila premtoi se deri më 15 korrik do të jetë mbyllur çdo problematikë aktuale e rrugës.

Bajpasi i cili do të inagurohet këtë sezon veror, pritet të çlirojë të gjithë trafikun që mblidhet në zonën e Radhimës dhe në hyrje të Vlorës./radiotravel.al


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist