Publikohet data/Ja kur do të fillojnë fluturimet direkte me Abu Dhabin

Written by on 06/08/2021

Nga muaji shtator do të fillojnë fluturimet direkte me Abu Dhabin. Njoftimin e ka bërë të ditur Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës ku ndër të tjerash pohon se fluturimet do të realizohen me kompaninë ajore

Wizz Air. Kryeqyteti i Emirateve të Bashkuara Arabe njihet për fokusin e tij në eksporte dhe tregtinë e naftës./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background