Projekti “Smile Albania” drejt fundit, te rinjte vijojne aksionet e pastrimit

Written by on 23/08/2018

 

Te rinjte e “Smile Albania”, vazhdojne aksionin per pastrimin e mjedisit ne disa prej zonave turistike dhe kufitare te vendit. Se fundmi ata ishin ne bashkine Kukes dhe bashkine Prizren per aksionin e pastrimit ne te dyja anet e kufirit, ne Morine.Sebashku me te rinjte ishte i pranishem dhe ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi, i cili shprehu mirenjohje per te rinjte.  Ai tha se “projekti “Smile Albania” po konkludon dhe jemi ne 10-diteshin e fundit te nismes qe synonte mikpritje per turistet e huaj dhe nje Shqiperi me te paster.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist