Producenti Simon Cowell vendos te mos perdor me celularin!

Written by on 05/06/2018

Producenti i njohur Simon Cowell mund te jete me i lumtur keto dite pasi ka hequr dore nga perdorimi i celularit. Juristi 58-vjecar i disa prej shfaqjeve me te medha ne Amerike ka zbuluar se ka muaj qe nuk perdor mesazhet, email-et apo telefonatat. “Nuk kam perdorur celular per 10 muaj. Ndryshimi qe me beri ishte se u bera me i vetedijshem per njerezit rreth meje dhe me i fokusuar. Gjeja per te cilen zemerohem me shume eshte kur te gjithe ne nje takim jane te perqendruar te telefonat e tyre” – ka thene ai. Ne tetor te vitit 2017, Cowell pesoi nje renie nga shkallet ne shtepine e tij ne Londer. Aksidenti qe mund ti shkaktonte deme serioze e detyroi te bente ndryshime ne jeten e  tij si lenia e alkoolit dhe cigares e tashme edhe e celularit!

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist